Ostří hoši

Ostří hoši patří po letech společného loupení ponožek do Padreho lichožroutí rodiny. A pro rodinu udělají všechno.

PADRÁT  - svým padrátkem  rozpáře každý dveře, fusekli i trezor!
Unavený pražský zlodějíček ponožek na odpočinku. Svůj legendární padrátek - paklíček z drátku - má pořád na nose. Teď už ho používá spíš jako brejličky.  Všechno sice poplete, ale pořád má zlaté lichožroutské ručičky. Mluví Václav Koubek.

VASIL - na koho na Padreho příkaz šáhnul, z toho zůstaly jen bavlnky!
Původem ruský Lichožrout přivandrovalý do Prahy. Narodil se jako dobrák. Jenže byl od malička dvakrát větší a silnější než jeho vrstevníci. A taky měl dvakrát větší hlad. V kraji, kde vyrůstal, se místo ponožek nosily  hadry a onuce. K jídlu tedy nic moc. Vasil už jako kluk snil o tom, že uteče za lepším. A taky to jednoho dne udělal. Mluví Matěj Ruppert.

ŠKRTIČ ČANGO - nikdo neuměl zaškrtit nohu pod kolenem tak, že člověk nepostřehnul, že mu zmizela ponožka i s polobotkou!
Narodil se jako potomek vietnamských Lichožroutů ze Saigonu v pražské vietnamské restauraci na rozhraní Karlína a Žižkova. Je nejchytřejší a  ze všech ostrých hochů i nejčilejší. Narozdíl od nich se pořád nenacpává ponožkami, takže mu při loupení nepřekáží břicho jako například Vasilovi. Mluví Aleš Najbrt.

 

Ostří hoši
Videa LICHOŽROUTI - trailer
Hry
Fotky